Kontakt z redakcją Wiking i Wilkołak w podróży, tel. 667 627 497

Szybki kontakt poprzez socjal media. Więcej info tutaj.

 

Zachęcamy również do pisania przez formularz. Wszystkie wiadomości wpadają do naszego maila. Zwykle odpisujemy w ciągu 24h.

*Wszystkie pola obowiązkowe

 

 

Klauzula informacyjna i wyrażone zgody:
Blog "Wiking i Wilkołak w podróży" zobowiązuje się do przetwarzania powierzonych danych osobowych w sposób pełni zgodny z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1). "Wiking i Wilkołak w podróży" oświadcza, iż dysponuje środkami technicznymi i organizacyjnymi zapewniającymi ochronę przetwarzanych danych osobowych.
Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem Danych Osobowych jest blog "Wiking i Wilkołak w podróży". Dane osobowe przekazuję dobrowolnie, w sposób świadomy. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych, prawie odwołania zgody na udostępnienie na każdym etapie gromadzenia danych poprzez kontakt mailowy z blogiem "Wiking i Wilkołak w podróży" oraz o możliwości ich poprawiania.

Dane osobowe podane w formularzu zostaną wykorzystane tylko doraźnie i jednorazowo, wyłącznie celem udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie, po czym usunięte.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Wesprzyj nas!

Zapisz się na Newsletter

Podsyłamy, gdy pojawi się nowy tekst lub film.
Nie spamujemy, mailing wysyłamy nie częściej niż raz w tygodniu.