Tak wiele do zobaczenia, a tak mało czasu.

Dlatego trzeba nakreślić jakieś cele do realizacji. Poza Europę wybieramy się chętnie, ale najczęściej wybieramy miejsca, które są mniej znane. 

Azja Południowo-Wschodnia (nazwa stosowana na określenie regionu Azji obejmującego Półwysep Indochiński i Archipelag Malajski wraz z Filipinami - my wliczamy do niego również Indonezję) to region, który nas fascynuje od wielu lat.

panglao plaze alona drzewa

Pandemia pokrzyżowała plany w 2020 roku - musieliśmy zrezygnować z wyjazdu do Azji. Wrócimy przy najbliższej możliwej okazji.

 

Bliski Wschód to odkrycie 2019 roku. Istnieje wiele lotniczych bezpośrednich połączeń z Polski.  

wojtek widok 2

Na bliskim wschodzie jest wiele wyjątkowych miejsc do zobaczenia.

 

Afryka - pierwsze kraje Czarnego Lądu odkryte! 2020 był udanym rokiem - odwiedziliśmy dwa kraje Afryki Zachodniej i Północnej. 

safari nosorozec

Co jeszcze chcemy zobaczyć w Afryce? Na pewno Egipt, Maroko, Algierię. W pasie środkowym mamy kilku kandydatów. Na południu: RPA, Namibia, Madagaskar

 

Karaiby - przyczółek do Ameryki zdobyty. Dominikany podobała nam się tam bardzo, że postanowiliśmy zrobić z tego konkretny cel - odwiedzić wszystkie ważniejsze wyspy archipelagu. 

safari nosorozec

Kolejnym logicznym krokiem byłaby Kuba, ale nie wykluczamy Meksyku lub Kostaryki. 

 

Europa - Do 2021 roku nie wyobrażaliśmy sobie spędzania dłuższego urlopu w Europie. Czasy się zmieniły i odkryliśmy, że pod nosem mamy piękne miejsca, w których można zaznać spokoju i wypocząć.

safari nosorozec

W Albanii świetnie się bawiliśmy. Co dalej? Jesteśmy otwarci na różne opcje. 

ostatnia modyfikacja: 2021-12-08 r.

Wesprzyj nas!

Patronite
PayPal